Շաբաթ, 3 Օգոստոսի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ցավակցական ուղերձը հայ անվանի դերասան Ազատ Գասպարյանի մահվան կապակցությամբ
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական ուղերձ է հղել հայ նշանավոր դերասան Ազատ Գասպարյանի մահվան կապակցությամբ, որում ասված է. «Խոր ցավով տեղեկացա հայ մեծանուն դերասան Ազատ Գասպարյանի անժամանակ մահվան մասին: Մեր հուշերում Ազատ Գասպարյանը կմնա ոչ միայն իր կերտած... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է «Արզնի» առողջարան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է «Արզնի» առողջարան, որը վերակառուցվել է ՀՀ կառավարության որոշմամբ` փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացմանն աջակցելու նպատակով ստեղծված «ՓՄՁ ներդրումներ» ունիվերսալ վարկային կազմակերպության կողմից տրամադրված միջոցների... մանրամասն »

Суббота, 3 Август 2013
Соболезнование Премьер-министра Тиграна Саркисяна в связи с кончиной известного армянского актера Азата Гаспаряна
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян направил соболезнование в связи с кончиной видного армянского актера Азата Гаспаряна, в котором говорится: «С глубокой болью узнал о безвременной кончине именитого армянского актера Азата Гаспаряна. В наших... подробности »
Премьер-министр посетил санаторий «Арзни»
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил санаторий «Арзни», который реконструирован постановлением Правительства Республики Армения за счет средств, предоставленных универсальной кредитной организацией «Инвестиции МСП», созданной с целью содействия... подробности »