Ուրբաթ, 6 Սեպտեմբերի 2013
Հաստատվել է «Մասնագիտական կրթության որակի ապահովման ազգային կենտրոն» հիմնադրամի հավատարմագրման հանձնաժողովի կազմը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Մասնագիտական կրթության որակի ապահովման ազգային կենտրոն» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Անցնելով օրակարգային հարցերին՝ խորհուրդը նախ հաստատել է հիմնադրամի... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է Արագածոտնի մարզում կառավարության աջակցությամբ իրականացվող ներդրումային ծրագրի ընթացքին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանի ուղեկցությամբ այցելել է Արագածոտնի մարզում գործող «Գոլդն Գրեյպ Արմաս» գյուղատնտեսական գործունեությամբ զբաղվող ընկերություն:  2007 թվականից մինչ այժմ ավելի քան 160 հա տարածության վրա... մանրամասն »

Утвержден состав аккредитационной комиссии фонда «Национальный центр обеспечения качества профессионального образования»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей фонда «Национальный центр обеспечения качества профессионального образования». Перейдя к вопросам повестки дня, Совет сперва утвердил... подробности »
Премьер-министр ознакомился с ходом инвестиционной программы, осуществляемой в Арагацотнской области при содействии Правительства
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра сельского хозяйства Республики Армения Серго Карапетяна посетил действующую в Арагацотнской области компанию «Голден Грейп Армас», занимающуюся сельскохозяйственной деятельностью. С 2007 года по... подробности »