Հինգշաբթի, 17 Հոկտեմբերի 2013
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: ՀՀ կառավարությունը վերաբաշխում է կատարել ՀՀ 2013 թ. պետբյուջեում, փոփոխություններ և լրացումներ` իր ավելի վաղ ընդունած որոշումներից մեկում և նախատեսված ծախսային ծրագրերի... մանրամասն »
Մեզ պետք է այնպիսի սերունդ, որը կարող է ապրել արագ փոփոխվող աշխարհում. վարչապետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է հոկտեմբերի 17-18-ը Երևանում անցկացվող Եվրամիության Արևելյան գործընկերության և Սևծովյան տնտեսական համագործակցության կազմակերպության երկրների կրթության նախարարների տարածաշրջանային համաժողովի բացմանը: Համաժողովի ընթացքում պետք է... մանրամասն »

Четверг, 17 Октябрь 2013
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении осуществило перераспределение в госбюджете Армении на 2013 год, внесло изменения и дополнения в одно из своих ранее... подробности »
Премьер-министр: нам нужно такое поколение, которое может жить в быстро меняющемся мире
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии проводящегося 17-18 октября в Ереване Регионального форума министров образования стран Восточного партнерства Евросоюза и Организации черноморского экономического сотрудничества. В ходе форума должны быть... подробности »