Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ՄԱԿ-ի գլխավոր քարտուղարի տեղակալին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ՄԱԿ-ի գլխավոր քարտուղարի տեղակալ, ՄԱԿ-ի Վիեննայի գրասենյակի գլխավոր տնօրեն, ՄԱԿ-ի թմրամիջոցների և հանցավորության դեմ պայքարի գրասենյակի գործադիր տնօրեն Յուրի Ֆեդոտովին: Կառավարության ղեկավարը կարևորելով երկկողմ... մանրամասն »
Կարեն Դուրգարյանը պարգևատրվել է ՀՀ վարչապետի հուշամեդալով
Երաժշտարվեստի բնագավառում ունեցած նշանակալի ավանդի և հայ մշակույթի հանրահռչակման համար Երևանի Ալեքսանդր Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնի գլխավոր դիրիժոր, Հայաստանի Հանրապետության վաստակավոր արտիստ Կարեն Դուրգարյանը պարգևատրվել է... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Դմիտրի Մեդվեդևին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևին՝ Վոլգոգրադում տեղի ունեցած ահաբեկչության կապակցությամբ, որի հետևանքով զոհվել են անմեղ մարդիկ: Հեռագրում մասնավորապես ասված է. «Հարգելի Դմիտրի Անատոլիի,... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա ս.թ. հոկտեմբերի 23-ին, ժամը 11:00-ին:
Վարչապետը մասնակցել է «Հայաստանը որպես իրականացվող հնարավորությունների երկիր» ծրագրի շրջանակում անցկացվող հանդիպմանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ներկա է գտնվել «Ֆինանսաբանկային կենտրոն» հիմնադրամի կողմից կազմակերպվող «Հայաստանը որպես իրականացվող հնարավորությունների երկիր» ծրագրի շրջանակում անցկացվող հերթական հանդիպմանը: Միջոցառման հյուրը Ռուսաստանի գիտությունների... մանրամասն »

Вторник, 22 Октябрь 2013
Премьер-министр Тигран Саркисян принял заместителя Генерального секретаря ООН, генерального директора Венского отделения ООН, исполнительного директора Управления по наркотикам и преступности ООН Юрия Федотова. Глава Правительства, отметив важность двустороннего... подробности »
Карен Дургарян награжден памятной медалью Премьер-министра Армении
За значительный вклад в сферу музыкального искусства и популяризацию армянской культуры главный дирижер Национального академического театра оперы и балета имени Александра Спендиаряна, заслуженный артист Республики Армения Карен Дургарян награжден памятной медалью... подробности »
Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Дмитрию Медведеву
Премьер-министр Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Председателю Правительства Российской Федерации Дмитрию Медведеву в связи с террористическим актом в Волгограде, вследствие которого погибли невинные люди. В телеграмме, в частности, говорится:... подробности »
Премьер-министр принял участие во встрече, проводимой в рамках программы «Армения как страна реализуемых возможностей»
Премьер-министр Тигран Саркисян присутствовал на очередной встрече, проводимой в рамках программы «Армения как страна реализуемых возможностей», организуемой фондом «Финансово-банковский центр». Гостем мероприятия был заместитель директора Института... подробности »