Պետության ծրագրերն ուղղված են լինելու աղքատություն ծնող պատճառների վերացմանը. ՀՀ վարչապետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Երևանի Ալեքսանդր Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում մասնակցել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության ստեղծման 95 և սոցիալական ծառայությունների հիմնադրման 20-ամյակներին նվիրված միջոցառմանը: ՀՀ... մանրամասն »
Տնտեսվարող սուբյեկտին հնարավորինս քիչ անհարմարություն պետք է պատճառվի
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Նիստից առաջ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն անդրադարձել է կառավարության շենքի առջև Երևանի «Ոսկու շուկայի» աշխատողների բողոքի ակցիային. «Նախորդ շաբաթ «Վաղարշ և... մանրամասն »

Хозяйствующие субъекты должны испытывать как можно меньше неудобств
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр Тигран Саркисян коснулся акции протеста работников ереванского «Золотого рынка» перед зданием... подробности »
Премьер-министр: программы государства будут направлены на ликвидацию последствий, порождающих бедность
Премьер-министр Тигран Саркисян в Национальном академическом театре оперы и балета имени А.Спендиаряна в Ереване принял участие в мероприятии, посвященном 95-летию создания Министерства труда и социальных вопросов и 20-летию основания социальных служб. От имени... подробности »