Երկուշաբթի, 30 Դեկտեմբերի 2013
Սիրելի հայրենակիցներ, մոտենում է ավարտին 2013 թվականը և մենք ձեզ հետ պատրաստվում ենք դիմավորել 2014 թվականը: Այսօր կառավարության անդամները գտնվում են զորամասերում, որպեսզի շնորհավորեն մեր զինվորների Նոր տարին և Սուրբ Ծնունդը: 2013 թվականին Գերագույն գլխավոր հրամանատարի... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Դմիտրի Մեդվեդևին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել ՌԴ վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևին՝ Վոլգոգրադում տեղի ունեցած ահաբեկչական գործողությունների կապակցությամբ: «Հարգելի Դմիտրի Անատոլիի, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և անձամբ իմ անունից ընդունեք... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է զորամաս և շնորհավորել զինվորներին առաջիկա տոների կապակցությամբ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ այցելել է ՀՀ պաշտպանության նախարարության N զորամաս: Կառավարության ղեկավարին ուղեկցել են ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար-նախարար Վաչե Գաբրիելյանը և ՀՀ զինված ուժերի բարձրաստիճան... մանրամասն »

Поздравление Премьер-министра Тиграна Саркисяна по случаю праздников Нового года и Рождества
Дорогие соотечественники, Завершается 2013 год и мы вместе с вами готовимся встретить год 2014-й. Сегодня члены Правительства находятся в войсковых частях, чтобы поздравить воинов с Новым годом и Рождеством. В 2013 году под руководством Верховного главнокомандующего мы не... подробности »
Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Дмитрию Медведеву
Премьер-министр Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Председателю Правительства Российской Федерации Дмитрию Медведеву в связи с произошедшими в Волгограде террористическими актами. «Уважаемый Дмитрий Анатольевич, От имени Правительства... подробности »
Премьер-министр посетил войсковую часть и поздравил воинов с предстоящими праздниками
Премьер-министр Тигран Саркисян по случаю праздников Нового года и Рождества посетил N-скую войсковую часть Министерства обороны Республики Армения. Главу Правительства сопровождали Министр-руководитель Аппарата Правительства Республики Армения Ваче Габриелян и... подробности »