Արտահանմանն ուղղված արդյունաբերական քաղաքականության ռազմավարության շրջանակում ստորագրվել են համագործակցության նոր հուշագրեր
ՀՀ վարչապետին կից արդյունաբերական խորհրդի հերթական նիստն սկսվել է 2011 թ. դեկտեմբերի 15-ին ՀՀ կառավարության կողմից հավանության արժանացած՝ արտահանմանն ուղղված արդյունաբերական քաղաքականության ռազմավարության իրականացման առաջին արդյունքների ամփոփմամբ: Նիստում... մանրամասն »
Տավուշի, Շիրակի և Գեղարքունիքի մարզերում կվերականգնվեն 35 հեկտար անտառածածկ տարածքներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ անտառների վերականգնման և զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Ներկայացվել և ի գիտություն են ընդունվել հիմնադրամի ֆինանսատնտեսական գործունեության և 2013 թվականի... մանրամասն »

В рамках ориентированной на экспорт промышленной политики подписаны новые меморандумы о сотрудничестве
Очередное заседание Промышленного совета при Премьер-министре Республики Армения началось с подведения первых итогов реализации одобренной 15 декабря 2011 года Правительством РА стратегии ориентированной на экспорт промышленной политики. На заседании были... подробности »
В Тавушской, Ширакской и Гегаркуникской областях будет восстановлено 35 гектаров лесных территорий
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда восстановления и развития лесов Республики Армения. Были представлены и приняты к сведению отчет о финансово-экономической... подробности »