Հինգշաբթի, 27 Փետրվարի 2014
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն աշխատանքային ճաշ է ունեցել պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Վրաստանի նախագահ Գիորգի Մարգվելաշվիլիի հետ: Զրուցակիցները կարևորել են երկու հարևան և բարեկամ երկրների միջև բոլոր ոլորտներում կապերի զարգացումը և սերտացումը: Նշվել է, որ երկու... մանրամասն »
Արարատյան դաշտում շարունակվում է ջրօգտագործման տեսչական ստուգումը, կառավարությունը խրախուսում է ներդրումային ծրագրերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Բացելով նիստը` ՀՀ վարչապետն անդրադարձել է Արարատյան դաշտիջրօգտագործման ոլորտի տեսչական ստուգումներին, որոնց արդյունքում որոշ հարցադրումներ, բացահայտումներ են... մանրամասն »

Состоялся рабочий обед Тиграна Саркисяна с Гиоргием Маргвелашвили
Состоялся рабочий обед Премьер-министра Тиграна Саркисяна с прибывшим в Армению с официальным визитом Президентом Грузии Гиоргием Маргвелашвили. Собеседники отметили важность развития и углубления связей между двумя соседними и дружественными странами во всех... подробности »
В Араратской долине продолжается инспекционная проверка водопользования, Правительство поощряет инвестиционные программы
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Открывая заседание, Премьер-министр РА коснулся инспекционных проверок сферы водопользования Араратской долины, в результате которых... подробности »