Վարչապետն Անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի աշխատակազմին է ներկայացրել կոմիտեի նորանշանակ նախագահ Մարտին Սարգսյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի աշխատակազմին է ներկայացրել կոմիտեի նորանշանակ նախագահ Մարտին Սարգսյանին: Շնորհավորելով Սարգսյանին նոր պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ՝ վարչապետը... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա ս.թ. հունիսի 4-ին, ժամը 11:00-ին:
Վարչապետը հաջողություն է մաղթել միասնական ընդունելության քննություններ հանձնող դիմորդներին
Այսօր մեկնարկել են 2014 թվականի միասնական ընդունելության քննությունները: Այդ կապակցությամբ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ կրթության և գիտության նախարարի տեղակալ Մանուկ Մկրտչյանի ուղեկցությամբ այցելել է Երևանի պետական համալսարան՝ հանդիպելու «Կենսաբանություն»... մանրամասն »

Вторник, 3 Июнь 2014
Премьер-министр представил аппарату Государственного комитета кадастра недвижимости новоназначенного председателя комитета Мартина Саргсяна
Премьер-министр Овик Абраамян представил аппарату Государственного комитета кадастра недвижимости при Правительстве Республики Армения новоназначенного председателя комитета Мартина Саргсяна. Поздравив Саргсяна с назначением на новую должность, Премьер-министр... подробности »
Премьер-министр пожелал успехов абитуриентам, сдающим единые приемные экзамены
Сегодня стартовали единые приемные экзамены 2014 года. В этой связи Премьер-министр Овик Абраамян в сопровождении заместителя Министра образования и науки РА Манука Мкртчяна посетил Ереванский государственный университет, чтобы встретиться с абитуриентами, сдающими... подробности »