Շարունակվում են ՀՀ վարչապետի աշխատանքային այցերը ՀՀ մարզեր. կառավարության ղեկավարն այսօր Լոռու մարզում էր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր աշխատանքային այց է կատարել Լոռու մարզ: Կառավարության ղեկավարի այցը մեկնարկել է մարզկենտրոն Վանաձորից, որտեղ վարչապետը ներկա է գտնվել ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարության ճգնաժամային կառավարման և «911» ծառայության Լոռու... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է Երևան-Սևան-Իջևան-Ադրբեջանի սահման ավտոճանապարհի հիմնանորոգման աշխատանքներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր այցելել է Մ-4, Երևան-Սևան-Իջևան-Ադրբեջանի սահման միջպետական նշանակության ավտոճանապարհի Ծովագյուղից մինչև Դիլիջանի թունելն ընկած ճանապարհահատվածի (73.2-83.12 կմ) շինհրապարակ՝ վերականգնողական աշխատանքներին ծանոթանալու նպատակով:... մանրամասն »

Среда, 6 Август 2014
Продолжаются рабочие визиты Премьер-министра РА в области РА: Глава Правительства сегодня побывал в Лорийской области
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня совершил рабочий визит в Лорийскую область. Визит Главы Правительства стартовал с областного центра – Ванадзора, где Премьер-министр присутствовал на церемонии открытия центра кризисного управления и Лорийского центра службы... подробности »
Премьер-министр ознакомился с работами по капитальному ремонту автодороги Ереван-Севан-Иджеван-граница с Азербайджаном
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня с целью ознакомления с восстановительными работами посетил стройплощадку участка дороги от Цовагюха до Дилижанского тоннеля (73.2-83.12 км) автодороги межгосударственного значения М-4 Ереван-Севан-Иджеван-граница с Азербайджаном.... подробности »