Երեքշաբթի, 28 Հոկտեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել մսամթերքի արտադրության ոլորտի զարգացմանը նվիրված խորհրդակցություն, որին մասնակցել են այդ բնագավառում գործունեություն ծավալող ընկերությունների ներկայացուցիչներ ու շահագրգիռ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի ելույթը ՀՀ Ազգային ժողովի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում ՀՀ 2015 թվականի պետական բյուջեի նախագծի ներկայացման ժամանակ
Ազգային ժողովի հարգելի՛ նախագահ, Հարգելի՛ պատգամավորներ, Հարգելի՛ գործընկերներ ՀՀ 2015 թվականի պետական բյուջեի նախագծի հիմքում դրվել են Ազգային ժողովի հավանությանն արժանացած Կառավարության ծրագրի, ինչպես նաև Հայաստանի Հանրապետության կառավարության կողմից... մանրամասն »

Вторник, 28 Октябрь 2014
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось совещание, посвященное развитию сферы производства мясных продуктов, в котором приняли участие представители осуществляющих в этой сфере деятельность компаний и руководители... подробности »
Выступление Премьер-министра РА Овика Абраамяна на совместном заседании постоянных комиссий Национального Собрания РА во время представления проекта государственного бюджета РА на 2015 год
Уважаемый Председатель Национального Собрания! Уважаемые депутаты! Уважаемые коллеги! В основу проекта государственного бюджета РА на 2015 год заложены положения удостоившейся одобрения Национального Собрания РА программы Правительства, а также принятой... подробности »