Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ ՀՀ ջրային տնտեսության պետական կոմիտեում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ ՀՀ ջրային տնտեսության պետական կոմիտեում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանին է ներկայացրել ՀՀ ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի ղեկավարությանը և ջրային... մանրամասն »
Վարչապետի մասնակցությամբ աշխատանքներն է սկսել ԵՏՄ-ին ՀՀ-ի անդամակցությանը նվիրված աշխատաժողովը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ կառավարության նիստերի մեծ դահլիճում ներկա է գտնվել Հայաստանի Հանրապետության՝ Եվրասիական տնտեսական միությանն անդամակցության հարցերով աշխատաժողովի բացմանը: Միջոցառումը կազմակերպվել էր ՀՀ կառավարության և Հայաստանի գործարարների և... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Տատյանա Վալովայային
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի անդամ-նախարար Տատյանա Վալովայային: Զրուցակիցները գոհունակություն են հայտնել Հայաստանի՝ Եվրասիական տնտեսական միությանն անդամակցելու ուղղությամբ իրականացված համատեղ աշխատանքի... մանրամասն »

Под председательством Овика Абраамяна в Государственном комитете водного хозяйства РА состоялось совещание
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Государственном комитете водного хозяйства РА состоялось совещание. Глава Правительства представил Министра сельского хозяйства РА Серго Карапетяна руководству Государственного комитета водного хозяйства РА... подробности »
С участием Премьер-министра начала работу конференция, посвященная вступлению РА в ЕЭС
Премьер-министр Овик Абраамян в большом зале заседаний Правительства РА присутствовал на открытии конференции по вопросам вступления Республики Армения в Евразийский экономический союз. Мероприятие было организовано совместными усилиями Правительства РА и Союза... подробности »
Премьер-министр принял Татьяну Валовую
Премьер-министр Овик Абраамян принял Члена Коллегии (Министра) Евразийской экономической комиссии Татьяну Валовую. Собеседники выразили удовлетворение итогами совместно осуществленной работы в направлении вступления Армении в Евразийский экономический союз и... подробности »