Վարչապետը ներկա է գտնվել պատանի երաժիշտ-կատարողների համերգին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հայաստանի ազգային պատկերասրահում ներկա է գտնվել ՀՀ մշակույթի նախարարության «Մշակութային կրթության աջակցության» հիմնադրամի կողմից կազմակերպված շնորհալի պատանի և երիտասարդ երաժիշտ-կատարողների տոնական համերգին: Վարչապետն ունկնդրել է... մանրամասն »
ՀՀ կառավարությունում ստորագրվել է հայ-վրացական «Բարեկամության կամուրջ»-ի կառուցման համաձայնագիրը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի ներկայությամբ ՀՀ կառավարությունում ստորագրվել է համաձայնագիր՝ «Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի կառավարությունների միջև Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի պետական սահմանի Բագրատաշեն-Սադախլո անցման կետի տարածքում Դեբեդ գետի վրա... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է կադաստրի համակարգում իրականացվող բարեփոխումներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ներկա է գտնվել ՀՀ կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի մարզերի միավորված ստորաբաժանման բացմանը: Դրանում միավորվել են կոմիտեի Կոտայքի, Արագածոտնի ու Արմավիրի ստորաբաժանումները: Կառավարության ղեկավարը շրջել է... մանրամասն »

Премьер-министр присутствовал на концерте юных музыкальных исполнителей
Премьер-министр Овик Абраамян в Национальной картинной галерее Армении присутствовал на праздничном концерте одаренных юных и молодых музыкальных исполнителей, организованном фондом «Поддержка музыкального образования» Министерства культуры РА.... подробности »
В Правительстве РА подписано армяно-грузинское соглашение о строительстве Моста дружбы
В присутствии Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве РА подписано Соглашение между правительствами Республики Армения и Грузии о строительстве нового моста через реку Дебед на территории пункта пропуска Баграташен-Садахло через государственную границу... подробности »
Премьер-министр ознакомился с осуществляемыми в системе кадастра реформами
Премьер-министр Овик Абраамян присутствовал на открытии объединенного областного подразделения Государственного комитета кадастра недвижимости при Правительстве РА. В нем объединены подразделения Котайкской, Арагацотнской и Армавирской областей. Глава... подробности »