Ուրբաթ, 10 Ապրիլի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Կանանց և տղամարդկանց հավասարության հիմնահարցերի խորհրդի նիստ: Օրակարգի առաջին հարցով մանրամասներ են ներկայացվել «ՄԱԿ-ի Կանանց կարգավիճակի հանձնաժողովի 59-րդ նստաշրջանը Նյու... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՏԶՀ հոգաբարձուների խորհրդի անդրանիկ նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավարությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի տարածքային զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի անդրանիկ նիստը, որի ընթացքում ամփոփվել է Հայաստանի սոցներդրումների ծրագիրը, ներկայացվել Տարածքային զարգացման հիմնադրամը և... մանրամասն »
Ներկայացվել է ՀՀ ոստիկանության 2014 թ. գործունեության հաշվետվությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր ոստիկանության 2014 թ. կատարած աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման և գնահատված կատարողականի... մանրամասն »

Состоялось заседание Совета по проблемам равенства мужчин и женщин
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось заседание Совета по проблемам равенства мужчин и женщин. В рамках первого вопроса повестки дня были представлены подробности о результатах рабочей программы «59-я сессия... подробности »
Состоялось первое заседание Совета попечителей Фонда территориального развития Армении
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось первое заседание Совета попечителей Фонда территориального развития Армении, в ходе которого была обобщена Программа социальных инвестиций Армении, представлен Фонд территориального... подробности »
Представлен отчет о деятельности Полиции РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Полиции при Правительстве РА о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г. Начальник... подробности »