Շաբաթ, 23 Մայիսի 2015
Տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի նիստ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը քննարկել և հաստատել է ճանապարհային միջանցքի Տրանշ 3-ի... մանրամասն »
Վարչապետը ներկա է գտնվել Լևոն Թութունջյանի ստեղծագործությունների ցուցահանդեսի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հայաստանի ազգային պատկերասրահում ներկա է գտնվել հայ ականավոր սյուրռեալիստ գեղանկարիչ Լևոն Թութունջյանի ստեղծագործությունների ցուցահանդեսի բացմանը, որը նվիրված է Հայոց ցեղասպանության 100-րդ տարելիցին: Կառավարության ղեկավարը շրջել է... մանրամասն »

Суббота, 23 Май 2015
Состоялось заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и устойчивого городского развития
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и устойчивого городского развития. Совет рассмотрел и утвердил конкурсные... подробности »
Премьер-министр присутствовал на открытии выставки произведений Левона Тутунджяна
Премьер-министр Овик Абраамян в Национальной картинной галерее Армении присутствовал на открытии выставки произведений выдающегося армянского художника-сюрреалиста Левона Тутунджяна, которая посвящена 100-летней годовщине Геноцида армян. Глава Правительства обошел... подробности »