Վարչապետին են ներկայացվել ներդրումային ծրագրեր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Հայկական բարեգործական ընդհանուր միության Մարսելի մասնաճյուղի ղեկավար Պատրիկ Մալաքյանին և Real Estate ներդրումային ընկերության նախագահ Ռեմի Մակինաջյանին: Հյուրերը վարչապետին են ներկայացրել Հայաստանում ծառայությունների մատուցման... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այցով կմեկնի Ֆրանսիայի Հանրապետություն
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը հուլիսի 3-ին երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Ֆրանսիայի Հանրապետություն: ՀՀ վարչապետը հանդիպումներ կունենա Ֆրանսիայի Ազգային ժողովի նախագահ Կլոդ Բարտոլոնի, Ֆրանսիայի կառավարության ղեկավար... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Օրակարգի հարցերին անցնելուց առաջ վարչապետը հանդես է եկել ներածական խոսքով, ուր մասնավորապես ասել է. «Հարգելի գործընկերներ, բոլորդ տեղյակ եք, որ հունիսի 30-ին տեղի ունեցած... մանրամասն »

Четверг, 2 Июль 2015
Премьер-министр Овик Абраамян принял руководителя Марсельского филиала Армянского общего благотворительного союза Патрика Малакяна и президента инвестиционной компании Real Estate Реми Макинаджяна. Гости представили Премьер-министру широкомасштабные инвестиционные... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян с рабочим визитом отправится во Французскую Республику
Возглавляемая Премьер-министром Овиком Абраамяном правительственная делегация 3 июля с двухдневным рабочим визитом отправится во Французскую Республику. Премьер-министр РА проведет встречи с Председателем Национального Собрания Франции Клодом Бартолоном, Главой... подробности »
Состоялось заседание Правительства РА
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем как перейти к вопросам повестки дня, Премьер-министр выступил со вступительной речью, в которой, в частности, сказал: «Уважаемые коллеги, вы все в курсе,... подробности »