Վարչապետը մասնակցել է միկրոէլեկտրոնիկայի միջազգային 10-րդ օլիմպիադայի մրցանակաբաշխությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր մասնակցել է միկրոէլեկտրոնիկայի միջազգային 10-րդ օլիմպիադայի եզրափակիչ փուլի արդյունքների ամփոփման և պարգևատրման հանդիսավոր արարողությանը: Այն անցկացվում է ՀՀ վարչապետի բարձր հովանու ներքո: Այս տարի օլիմպիադային մասնակցել է ավելի քան 850... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Al Fahim Group» ընկերության նախագահին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Արաբական Միացյալ Էմիրություններում գործող «Al Fahim Group» ընկերության նախագահ Սաիդ Աբդուլ Ջալիլ Ալ-Ֆահիմին: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են երկկողմ համագործակցության և համատեղ ծրագրերի իրականացման հեռանկարները: Սաիդ... մանրամասն »
Հայաստան կժամանի ԻԻՀ նախագահի առաջին տեղակալը
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի հրավերով պաշտոնական այցով հոկտեմբերի 14-15-ը Հայաստան կժամանի Իրանի Իսլամական Հանրապետության նախագահի առաջին տեղակալ Էսհաղ Ջահանգիրին։ Այցի շրջանակում նախատեսված են Իրանի նախագահի առաջին տեղակալի հանդիպումները ՀՀ... մանրամասն »

Вторник, 13 Октябрь 2015
Премьер-министр принял участие в церемонии вручения призов 10-й международной олимпиады по микроэлектронике
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял участие в торжественной церемонии подведения итогов и вручения призов 10-й международной олимпиады по микроэлектронике. Она проводится под высоким патронатом Премьер-министра РА. В этом году в олимпиаде приняли участие... подробности »
Премьер-министр принял президента компании «Al Fahim Group»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял президента действующей в Объединенных Арабских Эмиратах компании «Al Fahim Group» Саида Абдула Джалила Аль-Фахими. В ходе встречи были обсуждены перспективы осуществления двустороннего сотрудничества и совместных... подробности »
В Армению прибывает Первый заместитель Президента ИРИ
По приглашению Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна с официальным визитом 14-15 октября в Армению прибывает Первый заместитель Президента Исламской Республики Иран Эсхак Джахангири. В рамках визита предусмотрены встречи Первого заместителя Президента... подробности »