Հինգշաբթի, 11 Փետրվարի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է ֆրանսիական «Վեոլիա» ընկերության Կենտրոնական և Արևելյան Եվրոպայի տարածաշրջանի փոխնախագահ Մալիկա Գենդուրիին: Զրուցակիցները քննարկել են ՀՀ-ում «Վեոլիա»-ի հիմնադրած «Երևան Ջուր» ջրամատակարար կազմակերպության... մանրամասն »
Կայացել է Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի, Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային և Հյուսիսային միջանցքի արդիականացման ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի, Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային և Հյուսիսային միջանցքի արդիականացման ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Օրակարգի առաջին հարցով... մանրամասն »
Հավանության է արժանացել Հայաստանի գործարար միջավայրի բարելավման 2016թ. միջոցառումների ծրագիրը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Գործադիրը հավանություն է տվել Հայաստանի գործարար միջավայրի բարելավման 2016թ. միջոցառումների ծրագրին: Կառավարության 2015թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրով ընդգծվել է... մանրամասն »

Четверг, 11 Февраль 2016
Премьер-министр Овик Абраамян принял вице-президента французской компании «Веолия» по региону Центральной и Восточной Европы Малику Гендури. Собеседники обсудили деятельность водоснабжающей организации «Ереван Джур», основанной в РА компанией... подробности »
Состоялось очередное заседание Совета управления программами дорожного коридора «Север-Юг», устойчивого городского развития и модернизации северного коридора
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось очередное заседание Совета управления программами дорожного коридора «Север-Юг», устойчивого городского развития и модернизации северного коридора. В рамках первого... подробности »
Одобрена Программа мероприятий по улучшению бизнес-среды Армении на 2016 год
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Правительство одобрило Программу мероприятий по улучшению бизнес-среды Армении на 2016 год. Программой деятельности Правительства на 2015 год подчеркнута... подробности »