Չորեքշաբթի, 17 Փետրվարի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր Ոստիկանության՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված... մանրամասն »
Վարչապետին է ներկայացվել էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության 2015թ. աշխատանքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և... մանրամասն »
Ներկայացվել են էկոնոմիկայի նախարարության և ՔԱԳՎ-ի 2015թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության և կառավարությանն առընթեր քաղաքացիական ավիացիայի գլխավոր վարչության՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության... մանրամասն »
Ամփոփվել է ՀՀ ֆինանսների նախարարության 2015 թ. գործունեությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ ֆինանսների նախարարության կողմից 2015թ. ընթացքում իրականացրած աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման և գնահատված կատարողականի... մանրամասն »
Ամփոփվել են ՀՀ առողջապահության նախարարության 2015 թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր շարունակվել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման և գնահատված... մանրամասն »

Представлен отчет о деятельности Полиции при Правительстве РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Полиции при Правительстве РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015 г.... подробности »
Премьер-министру представлены работы Министерства энергетики и природных ресурсов в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Министерства энергетики и природных ресурсов РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015... подробности »
Представлены итоги деятельности Министерства экономики и ГУГА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Министерства экономики и Главного управления гражданской авиации при Правительстве РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства финансов РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Министерства финансов РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015 г. Министр финансов РА... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства здравоохранения РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра РА Овика Абраамяна в Правительстве сегодня продолжилось обсуждение отчетов органов государственного управления РА о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач... подробности »