Ուրբաթ, 18 Մարտի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը կառավարությունում ընդունել է հայրենական ապրանք արտադրող ընկերությունների ներկայացուցիչներին: Վարչապետը կարևորել է տնտեսվարողների հետ հանդիպումը և նշել, որ կառավարությունն անելու է ամեն ինչ՝ տեղական արտադրությունը խթանելու և նոր թափ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՌԴ քաղաքացիական պաշտպանության, արտակարգ իրավիճակների և աղետների հետևանքների վերացման նախարարին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության քաղաքացիական պաշտպանության, արտակարգ իրավիճակների և աղետների հետևանքների վերացման նախարար Վլադիմիր Պուչկովին: Վարչապետը շնորհավորել է Վլադիմիր Պուչկովին՝ Հայաստանի և Ռուսաստանի փրկարար... մանրամասն »
Կայացել է Անկախության տոնին նվիրված միջոցառումների նախապատրաստման և կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստը
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության Անկախության տոնին նվիրված միջոցառումների նախապատրաստման և կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստը, որը վարել է վարչապետ, հանձնաժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը: «Հայաստանի Հանրապետության... մանրամասն »

Пятница, 18 Март 2016
Премьер-министр Овик Абраамян в Правительстве принял представителей отечественных компаний-товаропроизводителей. Премьер-министр отметил важность встречи с представителями хозяйствующих субъектов и отметил, что Правительство будет делать все в направлении... подробности »
Премьер-министр принял Министра РФ по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял Министра Российской Федерации по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий Владимира Пучкова. Премьер-министр поздравил Владимира Пучкова с награждением со стороны... подробности »
Состоялось заседание Государственной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных Празднику Независимости
В Правительстве сегодня состоялось заседание Государственной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных Празднику Независимости Республики Армения, которое вел Премьер-министр РА, председатель комиссии Овик Абраамян. «25-летие Независимости... подробности »