Վարչապետն ընդունել է Իրանի էներգետիկայի նախարարին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Իրանի Իսլամական Հանրապետության էներգետիկայի նախարար, ՀՀ և ԻԻՀ միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի իրանական կողմի համանախագահ Համիդ Չիթչիանին: Նշենք, որ Իրանի էներգետիկայի նախարարը Հայաստան է ժամանել՝ Երևանում ապրիլի 13-ին... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այցով կմեկնի Մոսկվա
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այցով ապրիլի 12-13-ը կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնության մայրաքաղաք Մոսկվա՝ մասնակցելու Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստին: Այցի շրջանակում նախատեսված է նաև հանդիպում Ռուսաստանի Դաշնության... մանրամասն »

Премьер-министр принял Министра энергетики Ирана
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял Министра энергетики Исламской Республики Иран, председателя иранской части Совместной межправительственной комиссии между Республикой Армения и Исламской Республикой Иран Хамида Читчиана. Отметим, что Министр энергетики... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян с рабочим визитом отправится в Москву
Премьер-министр Республики Армения Овик Абраамян с рабочим визитом 12-13 апреля отправится в столицу Российской Федерации Москву для участия в заседании Евразийского межправительственного совета. В рамках визита предусмотрена также встреча с Председателем... подробности »