Ուրբաթ, 20 Մայիսի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Գյուղական կարողությունների ստեղծում» ծրագրի ղեկավար խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը հավանություն է տվել «Ենթակառուցվածքների և գյուղա¬կան ֆինանսավորման աջակցություն»... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստ. քննարկվել են ԵԱՏՄ երկրների փոխգործակցության խորացմանն ուղղված մի շարք հարցեր
Այսօր տեղի է ունեցել Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի հերթական նիստը: Մինչ նիստի սկսվելը ԵԱՏՄ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարները համատեղ լուսանկարվել են: Այնուհետև տեղի է ունեցել Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նեղ կազմով նիստը, որին հաջորդել... մանրամասն »

Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось очередное заседание руководящего совета программы «Создание сельских возможностей». Совет одобрил решение оценочной комиссии международного конкурса на реконструкцию систем... подробности »
Состоялось заседание Евразийского межправительственного совета: обсужден ряд вопросов углубления сотрудничества стран ЕАЭС
Сегодня состоялось очередное заседание Евразийского межправительственного совета. Перед началом заседания главы правительств государств – членов ЕАЭС совместно сфотографировались. Затем состоялось заседание Евразийского межправительственного совета в узком... подробности »