Ուրբաթ, 17 Հունիսի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի (ԱԶԲ) տնօրենների խորհրդի պատվիրակությանը: Հանդիպմանը մասնակցում էր նաև Հայաստանում ԱԶԲ-ի գրասենյակի ղեկավար Շեյն Ռոզենթալը: Վարչապետը, ողջունելով հյուրերին և գոհունակություն հայտնելով երկկողմ... մանրամասն »
Կայացել է ՀՀ ռազմարդյունաբերական հանձնաժողովի առաջին նիստը
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության ռազմարդյունաբերական հանձնաժողովի առաջին նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Ողջունելով ներկաներին հանձնաժողովի անդրանիկ նիստի կապակցությամբ՝ Հովիկ Աբրահամյանը... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի հերթական նիստը՝ քաղաքական ուժերի, միջազգային կազմակերպությունների և քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչների մասնակցությամբ: Օրակարգի առաջին... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է ամենամյա ԴիջիԹեք բիզնես ֆորումի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի մասնակցությամբ Երևանում մեկնարկել է «Խելացի լուծումներ` խելացի բիզնեսի համար» խորագիրը կրող 9-րդ ամենամյա ԴիջիԹեք բիզնես ֆորումը: Երկօրյա ֆորումն անցկացվում է ՀՀ վարչապետի բարձր հովանու ներքո՝ Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների... մանրամասն »

Премьер-министр принял делегацию совета директоров Азиатского банка развития
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял делегацию совета директоров Азиатского банка развития (АБР). Во встрече участвовал также руководитель офиса АБР в Армении Шейн Розенталь. Премьер-министр, приветствуя гостей и выражая удовлетворение в связи с двусторонним... подробности »
Состоялось первое заседание военно-промышленной комиссии РА
В Правительстве сегодня состоялось первое заседание военно-промышленной комиссии Республики Армения, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Овик Абраамян. Приветствуя присутствующих с первым заседанием комиссии, Овик Абраамян отметил: «25 марта 2015... подробности »
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета по борьбе с коррупцией с участием представителей политических сил, международных организаций и гражданского общества. В рамках первого вопроса... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян принял участие в открытии ежегодного бизнес-форума ДиджиТек
При участии Премьер-министра Овика Абраамяна в Ереване стартовал 9-й ежегодный бизнес-форум ДиджиТек под названием «Умные решения для умного бизнеса». Двухдневный форум проводится Союзом предприятий информационных технологий под высоким патронатом... подробности »