Վարչապետն ընդունել է EU-Asia Business Finance Center Holding-ի պատվիրակությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է EU-Asia Business Finance Center Holding-ի նախագահ Աշոտ Գրիգորյանի գլխավորած ներկայացուցչական պատվիրակությանը, որի կազմում է եղել նաև Սլովակիայի ֆինանսների նախարարի առաջին տեղակալ Դանա Մեագերը: Վարչապետը նշել է, որ կառավարությունը բաց է... մանրամասն »
Պետության կողմից քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների որակի և արդյունավետության բարելավման խնդիրը կառավարության գերակայություններից է. Կարեն Կարապետյան
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը գործադիրի ղեկավարը շնորհավորել է ՀՀ Նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Արմեն Գևորգյանին և համոզմունք հայտնել, որ համատեղ... մանրամասն »
Նախագահ Սերժ Սարգսյանը հանդիպում է ունեցել նոր կառավարության անդամների հետ
Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելել է կառավարություն և նոր ձևավորված կառավարության առաջին նիստից առաջ հանդիպում է ունեցել վարչապետի և նորանշանակ նախարարների հետ: Հանրապետության Նախագահը նախ շնորհավորել է նրանց պետական բարձր պաշտոններում նշանակվելու առթիվ, մաղթել... մանրամասն »

Премьер-министр принял делегацию EU-Asia Business Finance Center Holding-а
Премьер-министр Карен Карапетян принял представительную делегацию во главе с президентом EU-Asia Business Finance Center Holding-а Ашотом Григоряном, в составе которой была также Первый заместитель Министра финансов Словакии Дана Меагер. Премьер-министр отметил, что Правительство... подробности »
Карен Карапетян: вопрос улучшения качества и эффективности предоставляемых гражданам со стороны государства услуг является приоритетом Правительства
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Глава Правительства дал касающиеся ряда сфер поручения: «Первое поручение относится к закупкам. На предыдущем... подробности »
Президент Серж Саргсян встретился с членами нового правительства
Президент Серж Саргсян сегодня посетил правительство и до начала первого заседания нового сформированного правительства встретился с премьер-министром и новоназначенными министрами. Президент прежде всего поздравил их с назначением на высокие государственные посты... подробности »