Երեքշաբթի, 22 Նոյեմբերի 2016
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է ԵԽԽՎ մոնիթորինգի հանձնաժողովի Հայաստանի հարցերով համազեկուցողներ Ալան Միլին և Ջուզեպպե Գալատիին: Վարչապետը կարևորել է Եվրոպայի խորհրդի հետ համագործակցությունը և ներկայացրել կառավարության գործունեության... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՌԴ արդյունաբերության և առևտրի նախարարի գլխավորած պատվիրակությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է «Անտիկոնտրաֆակտ-2016» 4-րդ միջազգային համաժողովի շրջանակում Հայաստան ժամանած Ռուսաստանի Դաշնության արդյունաբերության և առևտրի նախարար Դենիս Մանտուրովի գլխավորած պատվիրակությանը: Ֆորումն անցկացվում է ՀՀ կառավարության,... մանրամասն »

Вторник, 22 Ноябрь 2016
Премьер-министр Карен Карапетян принял содокладчиков по вопросам Армении мониторинговой комиссии ПАСЕ Алана Миля и Джузеппе Галати. Премьер-министр отметил важность сотрудничества с Советом Европы и представил приоритеты деятельности и шаги Правительства в... подробности »
Премьер-министр принял делегацию во главе с Министром промышленности и торговли РФ
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял прибывшую в Армению в рамках 4-го международного форума «Антиконтрафакт-2016» делегацию во главе с Министром промышленности и торговли Российской Федерации Денисом Мантуровым. Форум проводится под патронатом... подробности »