Հավաքագրվել է 341 ներդրումային ծրագիր շուրջ 3,2 մլրդ դոլար ընդհանուր արժեքով. Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Հայաստանում գործունեություն ծավալող եվրոպական ընկերությունների ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Եվրոպական բիզնես ասոցիացիայի և Հայաստանում գործունեություն ծավալող եվրոպական ընկերությունների ներկայացուցիչներին: Հանդիպմանը ներկա է եղել ՀՀ-ում Եվրոպական միության պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Պյոտր Սվիտալսկին: Վարչապետը... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Գործադիրը չեղյալ է ճանաչել ՀՀ կառավարության 2017 թ. փետրվարի 9-ի «ՀՀ Ազգային ժողովի արտահերթ նիստ գումարելու վերաբերյալ ՀՀ կառավարության նախաձեռնության մասին» N96-Ա... մանրամասն »

Понедельник, 13 Февраль 2017
Поступила 341 инвестиционная программа общей стоимостью около 3,2 млрд долларов: Карен Карапетян принял представителей осуществляющих в Армении деятельность европейских компаний
Премьер-министр Карен Карапетян принял представителей Европейской бизнес-ассоциации и осуществляющих в Армении деятельность европейских компаний. На встрече присутствовал руководитель делегации Европейского союза в РА, посол Петр Свитальский. Премьер-министр... подробности »
Состоялось внеочередное заседание Правительства РА
Сегодня состоялось внеочередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Правительство отменило свое постановление №96-А от 9 февраля 2017 года «Об инициативе Правительства РА по созыву внеочередного заседания Национального... подробности »