Կարեն Կարապետյանն աշխատանքային այցով եղել է Արմավիրի և Արագածոտնի մարզերում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն աշխատանքային այց է կատարել Արմավիրի և Արագածոտնի մարզեր: Կառավարության ղեկավարը եղել է Հացիկ, Մյասնիկյան, Դալարիկ, Լեռնագոգ, Արտենի, Արագածավան և Դաշտադեմ համայնքներում, զրուցել բնակիչների հետ, ծանոթացել նրանց հուզող խնդիրներին, պատասխանել մի... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է Լոռու մարզ. Միքայել Արամյանցի տունը կվերանորոգվի
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը մարտի 19-ին աշխատանքային այց է կատարել Լոռու մարզ: Կառավարության ղեկավարը նախ եղել է Ախթալայում, որտեղ այցելել է ազգային գործիչ, բարերար Միքայել Արամյանցի տուն, որը կառավարության 2016 թվականի դեկտեմբերի 15-ի որոշմամբ ընդգրկվել է պատմության և... մանրամասն »

Карен Карапетян совершил рабочую поездку в Армавирскую и Арагацотнскую области
Премьер-министр Карен Карапетян совершил рабочую поездку в Армавирскую и Арагацотнскую области. Глава Правительства побывал в общинах Ацик, Мясникян, Даларик, Лернагог, Артени, Арагацаван и Даштадем, побеседовал с жителями, ознакомился с волнующими их проблемами,... подробности »
Премьер-министр посетил Лорийскую область: дом Микаела Арамянца будет отреставрирован
Премьер-министр Карен Карапетян 19 марта совершил рабочую поездку в Лорийскую область. Глава Правительства сначала побывал в Ахтале, где посетил дом национального деятеля, мецената Микаела Арамянца, который постановлением Правительства от 15 декабря 2016 года был включен... подробности »