Վարչապետն ընդունել է Վրաստանի արտաքին գործերի նախարարին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Վրաստանի արտաքին գործերի նախարար Միխեիլ Ջանելիձեին: Վարչապետը ողջունել է Վրաստանի ԱԳ նախարարի և նրա գլխավորած պատվիրակության այցը մեր երկիր՝ ընդգծելով, որ Հայաստանն ու Վրաստանը վստահելի բարեկամական հարաբերություններ... մանրամասն »
Յուրաքանչյուր գումարի ծախսին և որոշմանը պետք է հետևի թվային պատասխան. Կարեն Կարապետյանն այցելել է Գյուղատնտեսության նախարարություն
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարություն: Տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում ներկայացվել են գերատեսչության ընթացիկ ծրագրերը, միջազգային համագործակցության արդյունքներն ու ոլորտի զարգացման հեռանկարներն ու նախագծերը: Նախ... մանրամասն »

Вторник, 11 Апрель 2017
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Министра иностранных дел Грузии Михеила Джанелидзе. Премьер-министр приветствовал визит Министра иностранных дел Грузии и возглавляемой им делегации в нашу страну, подчеркнув, что Армения и Грузия имеют доверительные... подробности »
За расходованием каждой суммы и решением должен следовать численный ответ: Карен Карапетян посетил Министерство сельского хозяйства
Премьер-министр Карен Карапетян посетил Министерство сельского хозяйства РА. В ходе состоявшегося совещания были представлены текущие программы министерства, итоги международного сотрудничества, перспективы и проекты развития сферы. Была также затронута программа... подробности »