Կարեն Կարապետյանն այցելել է Տաշքենդի Սուրբ Փիլիպոս հայկական եկեղեցի ու հանդիպել համայնքի ներկայացուցիչների հետ
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը, Ուզբեկստան այցի շրջանակում, այցելել է Տաշքենդի հայկական Սուրբ Փիլիպոս եկեղեցի ու հանդիպել հայ համայնքի ներկայացուցիչների հետ: Զրույցի ընթացքում վարչապետը ներկայացրել է կառավարության գործունեության հիմնական ուղղությունները, խոսել... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է Ուզբեկստանի նախագահի հետ
Ուզբեկստան կատարած այցի շրջանակում ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է երկրի նախագահ Շավքաթ Միրզիյոևի հետ։ Շնորհակալություն հայտնելով ջերմ ընդունելության համար՝ Կարեն Կարապետյանն ընդգծել է երկու պետությունների միջև առկա ներուժի ու փոխգործակցության... մանրամասն »

Суббота, 4 Ноябрь 2017
Карен Карапетян в Ташкенте посетил армянскую церковь Сурб Филипос и встретился с представителями армянской общины
Премьер-министр РА Карен Карапетян в рамках визита в Узбекистан посетил в Ташкенте армянскую церковь Сурб Филипос и встретился с представителями армянской общины. В ходе беседы Премьер-министр представил основные направления деятельности Правительства, говорил о... подробности »
Карен Карапетян встретился с Президентом Узбекистана
В рамках визита в Узбекистан Премьер-министр РА Карен Карапетян встретился с Президентом страны Шавкатом Мирзиёевым. Поблагодарив за теплый прием, Карен Карапетян подчеркнул необходимость полноценного использования имеющегося между двумя государствами потенциала... подробности »