Վարչապետը 5-րդ մոտոհրաձգային կամավորական բրիգադի կազմավորման 25-ամյակի կապակցությամբ պարգևատրել է մի խումբ ազատամարտիկների
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը Արցախյան ազատամարտում տարած հաղթանակներում նշանակալի ներդրում ունեցած 5-րդ մոտոհրաձգային կամավորական բրիգադի կազմավորման 25-ամյակի կապակցությամբ մի խումբ ազատամարտիկների պարգևներ է հանձնել: Արցախյան պատերազմին ու հայրենիքի սահմանների... մանրամասն »
Ներկայացվել է «Հայաստանի թվային օրակարգ 2030» երկարաժամկետ ռազմավարության նախագիծը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի թվային օրակարգին վերաբերող հարցեր: Ներկայացվել է Ռազմավարական նախաձեռնությունների կենտրոնի կողմից մշակված «Հայաստանի թվային օրակարգ 2030» երկարաժամկետ... մանրամասն »

По случаю 25-летия формирования 5-й мотострелковой добровольческой бригады Премьер-министр наградил группу азатамартиков
Премьер-министр Карен Карапетян по случаю 25-летия формирования 5-й мотострелковой добровольческой бригады, внесшей значимый вклад в победы, одержанные в Арцахской освободительной войне, вручил награды группе азатамартиков. За активное участие в Арцахской войне и... подробности »
Представлен проект долгосрочной стратегии «Цифровая повестка дня Армении 2030»
У Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня состоялось совещание, в ходе которого были обсуждены вопросы, касающиеся Цифровой повестки дня Армении. Был представлен разработанный Центром стратегических инициатив проект долгосрочной стратегии «Цифровая повестка... подробности »