Հինգշաբթի, 1 Մարտի 2018
Մարտի 2-ին պաշտոնական այցով Հայաստան կժամանի Վրաստանի վարչապետ Գիորգի Կվիրիկաշվիլիի գլխավորած պատվիրակությունը։ Այցի շրջանակներում նախատեսված են նրա հանդիպումները ՀՀ նախագահի և վարչապետի հետ: Կառավարությունում կկայանա Կարեն Կարապետյանի և Գիորգի Կվիրիկաշվիլիի... մանրամասն »
Ոչ աշխատանքային օրերին համապատասխան պետական մարմինները կշարունակեն տնտեսվարողներին ծառայություններ մատուցել
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը վերաբերում էր ոռոգման ջրանցքները... մանրամասն »

Четверг, 1 Март 2018
2 марта с официальным визитом в Армению прибудет делегация во главе с Премьер-министром Грузии Гиоргием Квирикашвили. В рамках визита предусмотрены его встречи с Президентом РА и Премьер-министром РА. В Правительстве состоится беседа Карена Карапетяна и Гиоргия... подробности »
В нерабочие дни соответствующие государственные органы продолжат предоставлять услуги хозяйствующим субъектам
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось очистки оросительных каналов. Карен... подробности »