Վայոց ձորն իր ստարտային պայմաններով չտեսնված հնարավորություններ ունի արագ զարգացման համար. Կարեն Կարապետյանը հերթական մարզային խորհրդակցությունն է անցկացրել Վայոց ձորի մարզում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է Վայոց ձորի մարզ` ծանոթանալու 2017 թ. մարզի և համայնքների զարգացման ծրագրերի շրջանակում ըստ ոլորտների իրականացված միջոցառումների արդյունքներին ու 2018 թ. անելիքներին: Վայոց ձորի մարզպետ Հարություն Սարգսյանը ներկայացրել է մարզի... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Դմիտրի Մեդվեդևին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևին: Կարեն Կարապետյանը Հայաստանի կառավարության և անձամբ իր անունից ցավակցություն է հայտնել Սիրիայում ռուսական Ան-26 ինքնաթիռի ողբերգական վթարի կապակցությամբ և խնդրել... մանրամասն »

Вайоц Дзор своими стартовыми условиями имеет невиданные возможности для быстрого развития: Карен Карапетян провел очередное областное совещание в Вайоц Дзорской области
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Вайоц Дзорскую область для ознакомления с результатами осуществленных по отдельным сферам мероприятий в рамках программ развития области и общин в 2017 году и задачами на 2018 год. Губернатор Вайоц Дзорской области Арутюн... подробности »
Премьер-министр Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования Дмитрию Медведеву
Премьер-министр Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования Председателю Правительства Российской Фередации Дмитрию Медведеву. Карен Карапетян от имени Правительства Армении и от себя лично выразил глубокие соболезнования в связи с трагическим крушением... подробности »