Ժողովրդագրական խնդիրներին նվիրված խորհրդակցություն է տեղի ունեցել կառավարությունում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում ժողովրդագրական խնդիրներին նվիրված խորհրդակցություն է տեղի ունեցել: ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության պատասխանատուները ներկայացրել են այդ ուղղությամբ իրականացված վերլուծությունների և... մանրամասն »
Մարզերում արձանագրվել է զգալի դրական աճ. վարչապետը հանձնարարել է վերանայել մարզպետարանների տարեկան գործունեության ծրագրերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը մարզպետարանների 2018 թվականի... մանրամասն »

Четверг, 29 Март 2018
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось совещание, посвященное проблемам демографии. Ответственные из Министерства труда и социальных вопросов РА представили результаты проведенных в этом направлении изучений и анализа.... подробности »
В областях зафиксирован ощутимый положительный рост: Премьер-министр поручил пересмотреть годовые программы деятельности областных администраций
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось программ деятельности областных... подробности »