Երեքշաբթի, 12 Նոյեմբերի 2019
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է ՀԸԳՀ վերաբերյալ ԵՄ պատվիրակության հետ համատեղ կազմակերպված միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է ՀՀ կառավարության հետ համատեղ կազմակերպված ԵՄ պատվիրակության միջոցառմանը, որի ընթացքում երկու կողմերը Հայաստանի զարգացման գործընկերներին ներկայացրել են ՀՀ-ԵՄ համապարփակ և ընդլայնված գործընկերության համաձայնագրի ճանապարհային... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է «Անտիկոնտրաֆակտ 2019» միջազգային համաժողովի բացմանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության կողմից և Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի, Ռուսաստանի Դաշնության արդյունաբերության և առևտրի նախարարության և «Անտիկոնտրաֆակտ» միջազգային ասոցիացիայի աջակցությամբ Երևանում կազմակերպված... մանրամասն »

Вторник, 12 Ноябрь 2019
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в организованном совместно с делегацией ЕС мероприятии, посвященном Соглашению Армения-ЕС
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в организованном делегацией ЕС совместно с правительством Республики Армения мероприятии, в ходе которого обе стороны представили партнерам по развитию Армении процесс реализации дорожной карты Соглашения о всеобъемлющем и... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в открытии международного форума “Антиконтрафакт 2019”
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в открытии в Ереване 7-го международного форума “Антиконтрафакт 2019”, организованного министерством экономики Армении при содействии Евразийской экономической комиссии, министерства промышленности и торговли Российской... подробности »