Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների հետ քննարկել է պետության մասնակցությամբ ներդրումային ծրագրերի իրականացման մեխանիզմը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսազանգ է ունեցել միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների հայաստանյան ներկայացուցչությունների ղեկավարների հետ, մասնավորապես՝ տեսազանգին մասնակցում էին Համաշխարհային բանկի, Արժույթի միջազգային հիմնադրամի, Միջազգային ֆինանսական... մանրամասն »
Քննարկվել է Կորոնավիրուսի (COVID-19) տարածմամբ պայմանավորված՝ հարկային և մաքսային կարգապահության ապահովմանն ուղղված միջոցառումների ծրագիրը
Պետական եկամուտների կոմիտեում ապրիլի 28-ին ՊԵԿ նախագահ Դավիթ Անանյանի նախագահությամբ կայացել է հարկային և մաքսային կարգապահության խնդիրների լուծման ու ռիսկերի կառավարման աշխատանքները համակարգող խորհրդի առաջին նիստը: Մասնակցել են կոմիտեի նախագահի տեղակալները և... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян обсудил с международными финансовыми организациями механизм реализации инвестиционных программ с участием государства
Вице-премьер Мгер Григорян провел видеоконференцию с руководителями армянских представительств международных финансовых организаций. В видеовстрече, в частности, приняли участие представители Всемирного банка, Международного валютного фонда, Международной... подробности »
Обсужден план мероприятий, направленный на обеспечение налоговой и таможенной дисциплины в связи с распространением Коронавируса (COVID-19)
В Комитете государственных доходов 28 апреля во главе с председателем КГД Давидом Ананяном состоялось первое заседание совета, координирующего работы по решению проблем налоговой и таможенной дисциплины и управлению рисками. Приняли участие заместители председателя... подробности »