Ուրբաթ, 20 Մայիսի 2022
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է ԱՊՀ մասնակից պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսակապի միջոցով ս.թ. մայիսի 20-ին մասնակցել է ԱՊՀ մասնակից պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին: Նիստի օրակարգի շրջանակներում մասնակիցները մասնավորապես քննարկել են ԱՊՀ շրջանակներում առևտրատնտեսական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը մասնակցել է «Աջակցություն Հայաստանի քաղաքացիական ծառայության բարեփոխումների իրականացմանը» Թվինինգ ծրագրի ամփոփիչ միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի մասնակցությամբ այսօր տեղի է ունեցել «Աջակցություն Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիական ծառայության բարեփոխումների իրականացմանը» Եվրոպական միության Թվինինգ ծրագրի ամփոփիչ միջոցառումը։ Փոխվարչապետը ողջունել է բոլորին... մանրամասն »

Вице-премьер Матевосян принял участие в заключительном мероприятии твиннинг-программы ЕС “Помощь в реализации реформ гражданской службы”
С участием вице-премьера Амбарцума Матевосяна сегодня состоялось заключительное мероприятие твиннинг-программы ЕС “Помощь в реализации реформ гражданской службы в Республике Армения”. Вице-премьер поприветствовал всех на заключительном мероприятии... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в заседании Совета глав правительств государств-участников СНГ
Вице-премьер Мгер Григорян 20-го мая текущего года принял участие в заседании Совета глав правительств государств-участников СНГ в режиме видеосвязи. В рамках повестки заседания участники, в частности, обсудили актуальные вопросы торгово-экономического... подробности »