Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ղազախստանի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Բոլատ Իմանբաևին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ղազախստանի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Բոլատ Իմանբաևին: Հանդիպման ընթացքում զրուցակիցները քննարկել են երկու երկրների միջև հարաբերությունների զարգացման հեռանկարային... մանրամասն »
Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Ամերիկայի Առևտրի Պալատի տարեկան ընդհանուր ժողովին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մարտի 23-ին մասնակցել է Երևանում անցկացվող՝ Ամերիկայի Առևտրի Պալատի տարեկան ընդհանուր ժողովին: Փոխվարչապետը Կառավարության և անձամբ իր անունից ողջունել է ներկաներին և հանդես է եկել ելույթով, որում նշել է. «Նախևառաջ, թույլ տվեք... մանրամասն »

Пятница, 24 Март 2023
Вице-премьер Мгер Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Казахстана в Армении Болата Иманбаева
Вице-премьер Мгер Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Республики Казахстан в Республике Армения Болата Иманбаева. В ходе встречи собеседники обсудили перспективные направления развития отношений между двумя странами, в том числе возможности... подробности »
Мгер Григорян принял участие в ежегодном общем собрании Американской торговой палаты
Вице-премьер Мгер Григорян 23 марта принял участие в состоявшемся в Ереване ежегодном общем собрании Американской торговой палаты. Вице-премьер приветствовал собравшихся от имени правительства и от себя лично и выступил с речью, в которой отметил: “Прежде всего... подробности »