Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Լիտվայի Ոստիկանության գլխավոր հանձնակատարի գլխավորած պատվիրակությանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Լիտվայի Ոստիկանության գլխավոր հանձնակատար Ռենատաս Պոժելանի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա էր նաև Հայաստանի Հանրապետությունում Լիտվայի Հանրապետության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Անդրիուս Պուլոկասը:... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ կայացել է ՓՄՁ զարգացման խորհրդի հերթական նիստը
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ այսօր՝ հուլիսի 19-ին, տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի 21-րդ նիստը։ Ողջունելով Խորհրդի անդամներին՝ փոխվարչապետը նշել է, որ փոքր և միջին ձեռնարկությունների... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с генеральным комиссаром полиции Литвы
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с генеральным комиссаром полиции Литовской Республики Ренатасом Пожелой. На встрече также присутствовал новоназначенный Чрезвычайный и Полномочный посол Литовской Республики в Республике Армения Андрюс Пулокас.... подробности »
Среда, 19 Июль 2023
Под председательством вице-премьера Тиграна Хачатряна 19 июля состоялось 21-е заседание Совета по развитию малого и среднего предпринимательства Республики Армения. Приветствуя членов Совета, вице-премьер отметил, что формирование благоприятной институциональной... подробности »