Շաբաթ, 7 Հոկտեմբերի 2023
Հոկտեմբերի 9-ին տեղի կունենա հանդիպում Էկոնոմիկայի նախարարության թիմի և Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված գործարարների միջև
Էկոնոմիկայի նախարար Վահան Քերոբյանն ու վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը Կառավարության «Հումանիտար կենտրոնից» ներկայացրել են այն գործընթացները, որ Հայաստանի կառավարությունն իրականացնում է Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց հումանիտար... մանրամասն »
ԼՂ-ից բռնի տեղահանված անձանց ընտանիքներում լույս աշխարհ են եկել 31 բալիկներ
Արտաշատ խոշորացված համայնքի ղեկավար Կառլեն Մկրտչյանը և ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը ներկայացրել են «Հումանիտար կենտրոն»-ի աշխատանքների ընթացքը: Նազելի Բաղդասարյանը նշել է, որ ԼՂ-ից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցների կարիքների գնահատման... մանրամասն »
www.dimum.ssa.am կայքի միջոցով անհրաժեշտ է լրացնել անչափահասների տվյալները՝ 100 000 դրամ միանվագ աջակցության տրամադրման նպատակով
Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը Կառավարության «Հումանիտար կենտրոնից» ներկայացրել է այն գործընթացները, որ Հայաստանի կառավարությունն իրականացնում է Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց հումանիտար կարիքները հոգալու համար: Նազելի... մանրամասն »

9 октября состоится встреча представителей министерства экономики с бизнесменами-вынужденными переселенцами из Нагорного Карабаха
Министр экономики Ваан Керобян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян из “Гуманитарного центра” правительства представили процессы, которые реализует правительство Армении для удовлетворения гуманитарных потребностей вынужденных переселенцев... подробности »
В семьях вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха родился 31 ребенок
Глава укрупненной общины Арташат Карлен Мкртчян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян представили ход работы “Гуманитарного центра”. Назели Багдасарян отметила, что процесс оценки потребностей вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха... подробности »
Через сайт www.dimum.ssa.am необходимо заполнить данные несовершеннолетних детей для получения единоразовой помощи в размере 100 000 драмов
Пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян из “Гуманитарного центра” правительства представила процессы, которые реализует правительство Армении для удовлетворения гуманитарных потребностей вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха. Назели... подробности »