Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Աշխարհահռչակ հայեր. Սերգեյ Փարաջանովի ծննդյան 100-ամյակ» թեմայով նամականիշերի մարման արարողությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, ՀԽՍՀ ժողովրդական արտիստ, անվանի կինոռեժիսոր Սերգեյ Փարաջանովի ծննդյան 100-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Աշխարհահռչակ հայեր. Սերգեյ Փարաջանովի ծննդյան 100-ամյակ» թեմային նվիրված երկու... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում ՄԱԿ նորանշանակ մշտական համակարգողին
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում ՄԱԿ-ի գրասենյակի մշտական համակարգող, ՄԱԿ-ի անվտանգության հարցերով պատասխանատու Ֆրանսուազ Ժակոբին: Ողջունելով հյուրին՝ փոխվարչապետը շնորհավորել է նրան պատասխանատու պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ և... մանրամասն »

Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтовых марок на тему “Всемирно известные армяне: 100-летие со дня рождения Сергея Параджанова”
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель Юбилейной комиссии по случаю 100-летия со дня рождения Народного артиста Армянской ССР, известного кинорежиссера Сергея Параджанова Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения двух почтовых марок, посвященных... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял новоназначенного постоянного координатора ООН в Армении
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял постоянного координатора ООН в Армении Франсуаз Жакоб. Приветствуя гостью, вице-премьер поздравил ее с назначением на ответственную должность и пожелал ей успехов в дальнейшей деятельности. Стороны подчеркнули важность... подробности »