Հինգշաբթի, 25 Հուլիսի 2024
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը Հանրապետության նախագահ Վահագն Խաչատուրյանի հետ Փարիզում ներկա է գտնվել Հայկական տան բացմանը և հանդիպել Հայաստանի օլիմպիական հավաքականի անդամների հետ: Արայիկ Հարությունյանն իր խոսքում մաղթել է հաջողություններ... մանրամասն »
Կառավարությունը հաստատել է բուսական ծագման մթերքում մնացորդային նյութերի, գենետիկորեն ձևափոխված օրգանիզմների առկայության մոնիթորինգային ծրագիրը
Այսօր տեղի է ունեցել Կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը: Կառավարությունը համաձայնություն է տվել Սիմոնյան կրթական հիմնադրամի և Արմավիրի համայնքապետարանի միջև ձեռք բերված պայմանավորվածության հիման վրա Թումո կենտրոն կառուցելու... մանրամասն »

Четверг, 25 Июль 2024
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян вместе с президентом Республики Армения Ваагном Хачатуряном в Париже присутствовал на открытии Армянского дома и провел встречу с членами олимпийской сборной Армении. В своей речи Араик Арутюнян пожелал успехов... подробности »
Правительство утвердило программу мониторинга наличия остаточных веществ и ГМО в продуктах питания растительного происхождения
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Тигран Хачатрян. Согласно достигнутой между образовательным фондом “Симонян” и главой общины Армавир договоренности в рамках благотворительной программы... подробности »