Կայացել է «Բաց կառավարման գործընկերություն» նախաձեռնության պետական համակարգի մարմինների մասնակցությամբ նիստը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ կայացել է «Բաց կառավարման գործընկերություն» (ԲԿԳ) նախաձեռնության պետական համակարգի մարմինների մասնակցությամբ նիստը: Պետական համակարգի մարմինների ներկայացուցիչները ներկայացրել են ԲԿԳ... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը ծանոթացել է «Կյանքի պուրակ»-ի կառուցման աշխատանքների ընթացքին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն այցելել է Երևանի բուսաբանական այգի՝ ծանոթացել «Կյանքի պուրակ»-ի կառուցման աշխատանքների ընթացքին: Աշխատակազմի ղեկավարին ուղեկցել են Երևանի փոխքաղաքապետ Լևոն Հովհաննիսյանը, Քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահ... մանրամասն »

Состоялось заседание с участием органов государственной системы инициативы “Партнерство открытого управления”
Под председательством руководителя аппарата премьер-министра Араика Арутюняна состоялось заседание с участием органов государственной системы инициативы “Партнерство открытого управления”. Представители органов государственной системы представили ход... подробности »
Среда, 31 Июль 2024
Араик Арутюнян ознакомился с работами по строительству “Парка жизни”
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян посетил Ереванский ботанический сад и ознакомился с ходом строительства “Парка жизни”. Руководителя аппарата премьер-министра сопровождали заместитель мэра Еревана Левон Ованнисян, председатель Комитета... подробности »