Ուրբաթ, 31 Օգոստոսի 2007
ՀՀ կառավարության նիստում երեկ ընդունված որոշման վերաբերյալ, ըստ որի միջին կենսաթոշակների չափը 2008 թվականին նախատեսվում էր բարձրացնել 60 տոկոսով` այն հասցնելով մոտ 20 հազար դրամի, ՀՀ վարչապետն այսօր հանձնարարել է ՀՀ ֆինանսների և էկոնոմիկայի նախարարին` վերահաշվարկ կատարել... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում ՌԴ արտակարգ և լիազոր դեսպան Նիկոլայ Պավլովին: Քննարկվել են ս.թ. սեպտեմբերի վերջին Ռուսաստանի Դաշնություն ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի պաշտոնական այցի հետ կապված հարցեր:
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն առավոտյան հեռախոսազրույց է ունեցել ՀՀ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի հետ և շնորհավորել նրան` ծննդյան 53-րդ տարեդարձի կապակցությամբ:

Пятница, 31 Август 2007
Относительно принятого вчера на заседании Правительства РА решения о повышении пенсий, в соответствии с которым с 2007 года планируется повысить их размер на 60 процентов, доведя его до 20 тысяч драмов, Премьер-министр РА сегодня поручил Министру финансов и экономики РА... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла РФ в Армении Николая Павлова. Были обсуждены вопросы, связанные с официальным визитом Премьер-министра РА Сержа Саргсяна в Российскую Федерацию в конце сентября с. г.
Премьер-министр РА Серж Саргсян утром имел телефонный разговор с Президентом РА Робертом Кочаряном и поздравил его с 53-летием со дня рождения.