Երկուշաբթի, 5 Սեպտեմբերի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ներկա է գտնվել Երեխաների սնուցման համաշխարհային 18-րդ ֆորումին: Ողջունելով ֆորումի բոլոր կազմակերպիչներին և մասնակիցներին՝ վարչապետը կարևորել է նման միջոցառումների անցկացումը և նշել. «Երեխաները բոլորիս համար մեծագույն արժեք են, իսկ նրանց... մանրամասն »
Հայաստանի և Վրաստանի վարչապետները քննարկել են երկկողմ գործակցության ընթացքն ու զարգացման հեռանկարները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Վրաստանի վարչապետ Գիորգի Կվիրիկաշվիլիի գլխավորած պատվիրակությանը: Առանձնազրույցի ընթացքում Հայաստանի և Վրաստանի վարչապետները գոհունակություն են հայտնել երկկողմ... մանրամասն »
Պաշտոնական այցով Հայաստան է ժամանել Վրաստանի վարչապետ Գիորգի Կվիրիկաշվիլին
Այսօր՝ սեպտեմբերի 5-ին, պաշտոնական այցով Հայաստան է ժամանել Վրաստանի վարչապետ Գիորգի Կվիրիկաշվիլին: «Զվարթնոց» օդանավակայանում Վրաստանի իր գործընկերոջը դիմավորել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Դիմավորման պաշտոնական արարողությունից հետո Վրաստանի վարչապետ... մանրամասն »

Премьер-министр присутствовал на 18-м Всемирном форуме детского питания
Премьер-министр Овик Абраамян присутствовал на 18-м Всемирном форуме детского питания. Приветствуя всех организаторов и участников форума, Премьер-министр указал на важность проведения подобных мероприятий и отметил: «Дети для всех нас являются величайшей ценостью,... подробности »
Премьер-министры Армении и Грузии обсудили ход и перспективы развития двустороннего сотрудничества
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня в Правительстве принял прибывшего с официальным визитом в Армению Премьер-министра Грузии Гиоргия Квирикашвили. В ходе беседы с глазу на глаз премьер-министры Армении и Грузии выразили удовлетворение ходом развития двусторонних... подробности »
С официальным визитом в Армению прибыл Премьер-министр Грузии Гиорги Квирикашвили
Сегодня, 5 сентября с официальным визитом в Армению прибыл Премьер-министр Грузии Гиорги Квирикашвили. В аэропорту «Звартноц» своего грузинского коллегу встретил Премьер-министр РА Овик Абраамян. После официальной церемонии встречи возглавляемая... подробности »