Ուրբաթ, 7 Հուլիսի 2023
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Բահրեյնի Թագավորության արտակարգ և լիազոր դեսպան Նասեր Մուհամմադ Յուսուֆ Ալ-Բելուշիին (նստավայրը՝ ք. Հռոմ): Ողջունելով դեսպանին՝ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը շնորհավորել է նրան նշանակման... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ՎԶԵԲ պատվիրակությանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի (ՎԶԵԲ) պատվիրակությանը՝ ՎԶԵԲ Արևելյան Եվրոպայի և Կովկասի տարածաշրջանային ղեկավար Մատտեո Պատրոնեի գլխավորությամբ: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ՎԶԵԲ Երևանի գրասենյակի ղեկավար Ջորջ Ախալկացին:... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է «Վայլդբերիզ» ընկերության գլխավոր տնօրենին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն այսօր ընդունել է «Վայլդբերիզ» (Wildberries) ռուսաստանյան առցանց հարթակի հիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Տատյանա Բակալչուկին: Հանդիպման ընթացքում զրուցակիցները քննարկել են ԵԱՏՄ շուկայում և մասնավորապես Հայաստանում «Վայլդբերիզ»... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял посла Бахрейна в Армении
Вице-премьер Мгер Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Королевства Бахрейн в Республике Армения Насера Мухаммада Юсуфа Аль-Белуши (резиденция в Риме). Приветствуя посла, вице-премьер Мгер Григорян поздравил его с назначением и пожелал ему успехов в... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию ЕБРР
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) во главе с региональным директором ЕБРР по Восточной Европе и Кавказу Маттео Патроне. На встрече также присутствовал глава ереванского офиса ЕБРР Джордж Ахалкаци.... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял генерального директора компании Wildberries
Вице-премьер Мгер Григорян принял сегодня основателя и генерального директора российской онлайн-платформы Wildberries Татьяну Бакальчук. В ходе встречи собеседники обсудили вопросы, касающиеся деятельности организации Wildberries на рынке ЕАЭС и, в частности, в Армении, а... подробности »