Հինգշաբթի, 21 Մարտի 2024
Հայերիս համար Շառլ Ազնավուրը Հայրենիքը սիրելու և նվիրումով ծառայելու լավագույն օրինակ է. Արայիկ Հարությունյան
Հանրապետության նախագահի նստավայրում այսօր պաշտոնապես մեկնարկել են Հայաստանի ազգային հերոս, Ֆրանսիայի Պատվո լեգիոնի շքանշանակիր, աշխարհահռչակ շանսոնյե, հասարակական գործիչ Շառլ Ազնավուրի ծննդյան 100-ամյակին նվիրված միջոցառումները: Միջոցառմանը ելույթ է ունեցել... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը հանդիպել է ՀՀ մարզերում բնակություն հաստատած ԼՂ-ից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին
Այսօր փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց բնակարանային մատչելիության ծրագրի վերաբերյալ քննարկում՝ Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված և ՀՀ մարզերում բնակություն հաստատած մեր մի շարք հայրենակիցների... մանրամասն »
Կառավարությունը նախատեսում է ներդնել էլեկտրոնային հարթակ, որը կնպաստի շրջանառության հարկի համակարգում ստվերի կրճատմանը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը: Կառավարությունը սահմանել է Հաշվարկային փաստաթուղթ չհամարվող՝ օրենսդրությամբ սահմանված կարգով կազմված այլ փաստաթղթերի դուրսգրման դեպքերը, կարգը և ժամկետները:... մանրամասն »

Четверг, 21 Март 2024
Для нас, армян, Шарль Азнавур – лучший пример того, как можно любить и самоотверженно служить Родине: Араик Арутюнян
В резиденции президента Армении сегодня официально стартовали мероприятия, посвященные 100-летию со дня рождения Национального героя Республики Армения, кавалера французского Почетного легиона, всемирно известного шансонье, общественного деятеля Шарля Азнавура. В... подробности »
Правительство планирует внедрить электронную платформу, которая будет способствовать сокращению тени в системе налога с оборота
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Мгер Григорян. Правительство установило случаи, порядок и сроки выписки составленных в установленном законодательством порядке не являющихся расчетными документами... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян провел встречу с вынужденными переселенцами из Нагорного Карабаха, нашедших приют в областях Республики Армения
Под председательством вице-премьера Тиграна Хачатряна сегодня состоялось обсуждение программы доступности жилья для вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха с участием ряда вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха, нашедших приют в областях Республики... подробности »