Կիրակի, 24 Սեպտեմբերի 2023
Ժամը 22:00-ի դրությամբ ԼՂ-ից Հայաստան մուտք է գործել 1050 անձ: Նրանցից 770-ի վերաբերյալ հաշվառման տվյալներն ամփոփված են, իսկ 280-ի կարիքների գնահատումը նույնականացման փուլում է: 770 հաշվառվածներից 410-ը ցանկացել են մեկնել իրենց կողմից որոշված կեցության վայրեր, իսկ 360-ին հատկացվել... մանրամասն »
ԼՂ-ից Հայաստան է մուտք գործել 377 բռնի տեղահանված քաղաքացի
Ժամը 18:00-ի դրությամբ Լեռնային Ղարաբաղից Հայաստան մուտք է գործել 377 բռնի տեղահանված քաղաքացի։ Նրանցից 216-ի վերաբերյալ հաշվառման տվյալներն ամփոփված են, իսկ 161-ի կարիքները շարունակում են նույնականացվել: 216 հաշվառվածներից 118-ը ցանկացել են մեկնել իրենց կողմից որոշված... մանրամասն »

Воскресенье, 24 Сентябрь 2023
По состоянию на 22:00 из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 1050 человек. Данные о регистрации 770 из них уже обобщены, а потребности 280 граждан еще идентифицируются. Из 770 зарегистрированных 410 пожелали переехать в выбранные ими места проживания, а 360 граждан... подробности »
Из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 377 вынужденных переселенцев
По состоянию на 18:00 из Нагорного Карабаха в Республику Армения въехало 377 вынужденных переселенцев. Данные о регистрации 216 из них уже обобщены, а потребности 161 граждан еще идентифицируются. Из 216 зарегистрированных 118 пожелали переехать в выбранные ими места... подробности »