Չորեքշաբթի, 28 Փետրվարի 2024
ԵՄ-Հայաստան ներդրումների համակարգման պլատֆորմի երկրորդ հանդիպման ժամանակ քննարկվել են հիմնական ենթակառուցվածքային ծրագրերը և ներդրումային համագործակցությունը
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել ԵՄ-Հայաստան ներդրումների համակարգման պլատֆորմի երկրորդ հանդիպումը՝ ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի և Եվրոպական հանձնաժողովի հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների հարցերով գլխավոր տնօրինության Արևելյան հարևանության և... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել Ճապոնիայի կառավարության ֆինանսավորմամբ և ՄԱԶԾ հայաստանյան գրասենյակի կողմից իրականացվող Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց և վերջիններիս հյուրընկալող համայնքների աջակցությանն ուղղված ծրագրի համաձայնագրի ստորագրման արարողությունը
Փետրվարի 28-ին փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը ներկա է գտնվել Ճապոնիայի կառավարության ֆինանսավորմամբ՝ ՄԱԶԾ հայաստանյան գրասենյակի կողմից ՀՀ կառավարության հետ համագործակցությամբ մեկնարկող՝ «Աջակցություն Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց և հյուրընկալող... մանրամասն »

В ходе второго заседания Платформы по координации инвестиций ЕС-Армения обсуждены основные инфраструктурные проекты и инвестиционное сотрудничество
В правительстве сегодня под совместным председательством вице-премьера Республики Армения Мгера Григоряна и директора по вопросам восточного соседства и институционального развития Генерального директората Европейской комиссии по вопросам расширения и соседства... подробности »
Подписано соглашение о реализации офисом ПРООН финансируемой правительством Японии программы по поддержке вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха и принимающих их общин
Вице-премьер Тигран Хачатрян 28 февраля присутствовал на церемонии подписания соглашения о реализации программы “Поддержка усилению социальной интеграции вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха и принимающих общин посредством восстановления и интеграции... подробности »