Հինգշաբթի, 16 Հոկտեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը կառավարությունում ընդունել է Երևանի տարբեր հատվածներում կառուցապատումների նպատակով օտարված բնակտարածքների բնակիչներին: Կառավարության ղեկավարն անհատական կարգով լսել է նրանց խնդիրները, իսկ իրացման գոտիները կառուցապատող «Գլենդել Հիլզ»... մանրամասն »
Աջակցություն են ստանում հերթական ներդրումային ծրագրերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Ի կատարումն Հայաստանի Հանրապետության նախագահի 2014թ. հոկտեմբերի 15-ի «2014 թվականի ձմեռային զորակոչ անցկացնելու և զորացրում կատարելու մասին» թիվ ՆՀ-544-Ն հրամանագրի՝ ՀՀ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի շնորհավորական ուղերձը հայ մամուլի օրվա առթիվ
Հայ մամուլի հարգելի ներկայացուցիչներ, Ջերմորեն շնորհավորում եմ ձեզ մասնագիտական տոնի՝ Հայ մամուլի օրվա առթիվ: Հայ մամուլն սկզբնավորվել է առաջին հայկական ամսագրի՝ «Ազդարար»-ի լույսընծայմամբ, որի 220-րդ տարեդարձն այսօր մենք բոլորս նշում ենք հատուկ հպարտությամբ:... մանրամասն »

Четверг, 16 Октябрь 2014
Премьер-министр Овик Абраамян в Правительстве принял жителей жилых территорий, отчужденных с целью застройки в различных частях Еревана. Глава Правительства в индивидуальном порядке выслушал их проблемы, а руководитель занимающейся застройкой зон реализации компании... подробности »
Получают поддержку очередные инвестиционные программы
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Во исполнение указа Президента Республики Армения УП-544-Н от 15 октября 2014 года «О проведении зимнего призыва 2014 года и демобилизации» Правительство РА... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Овика Абраамяна по случаю Дня армянской прессы
Уважаемые представители армянской прессы, Горячо поздравляю вас с профессиональным праздником – Днем армянской прессы. Армянская пресса берет начало с выхода в свет первого армянского журнала - «Аздарар»-а, 220-летие которого мы все сегодня отмечаем с особой... подробности »