Ուրբաթ, 3 Նոյեմբերի 2023
ժամանակավոր պաշտպանության կարգավիճակ ստացած բռնի տեղահանված անձանց համար պարզեցված ընթացակարգ կսահմանվի կենսաթոշակ ստանալու համար
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Դավիթ Խաչատրյանը, Առողջապահության նախարարի տեղակալ Արտակ Ջումայանը, Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի մամուլի քարտուղար Զարուհի Մանուչարյանը «Հումանիտար կենտրոն»-ից ներկայացրել են վերջին տվյալները Լեռնային... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը ծանոթացել է Վեդու ջրամբարի կառուցման աշխատանքների ընթացքին
Նոյեմբերի 3-ին փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Արարատի մարզ և տեղում ծանոթացել Վեդու ջրամբարի կառուցման աշխատանքների ընթացքին: Փոխվարչապետին է ներկայացվել ինչպես արդեն իսկ կատարված,այնպես էլ ընթացքի մեջ գտնվող աշխատանքների վերաբերյալ... մանրամասն »

Пятница, 3 Ноябрь 2023
Для получивших статус временной защиты вынужденных переселенцев будет установлен упрощенный порядок получения пенсии
Заместитель министра труда и социальных вопросов Давид Хачатрян, заместитель министра здравоохранения Артак Джумаян, пресс-секретарь министра труда и социальных вопросов Заруи Манучарян из “Гуманитарного центра” представили последние данные о программах... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян ознакомился с ходом работ по строительству водохранилища Веди
Вице-премьер Тигран Хачатрян 3 ноября с рабочим визитом посетил Араратскую область и ознакомился с ходом работ по строительству водохранилища Веди. Вице-премьеру была представлена информация как об уже завершенных, так и продолжающихся работах. По итогам визита... подробности »